Easy 2 Dollar Pasta
But Cheaper - Season 2020

DESCRIPTION

Going out for Pasta is gonna cost you at least 15 bucks for a plate. But what if you could just take an extra 15 minutes at home and instead end up only forking over 2 dollars or less?